Usługi finansowe dla firm

Wiele firm  małych i średnich ceni sobie możliwość korzystania z wielu usług poprzez Internet. Nic dziwnego, pozwala to zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu i sprawnie załatwić wiele spraw. Usługi rachunkowe  mogą być prowadzone nie tylko w stacjonarnym biurze, ale także przez Internet. Wówczas dokumenty przekazujemy w formie elektronicznej w plikach JPG, PDF lub TIFF. Ogromną zaletą jest to, że wszystkie kontakty z biurem odbywają się drogą poczty e-mail bądź strony internetowej.

 Usługi rachunkowe obejmują m.in. obsługę finansowo – księgową, a to oznacza prowadzenie ewidencji ryczałtowych a w ramach tego: ewidencja podatków od towarów i usług, obsługa pracowników, rozliczenie podatkowe z Urzędem Skarbowym i ZUS. A następnie prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów (ewidencja kosztów i przychodów, ewidencja środków trwałych), prowadzenie ksiąg handlowych (sporządzanie raportów miesięcznych i rocznych, rozliczenie właścicieli).

Usługi rachunkowe (Wrocław nie jest tu wyjątkiem) to także fachowa porada kompetentnych pracowników, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. A klienci ceniący wygodę i potrzebujący wglądu do swoich danych, mogą je uzyskać w trybie on-line.