Usługi finansowe dla firm

Wiele firm  małych i średnich ceni sobie możliwość korzystania z wielu usług poprzez Internet. Nic dziwnego, pozwala to zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu i sprawnie załatwić wiele spraw. Usługi rachunkowe  mogą być prowadzone nie tylko w stacjonarnym biurze, ale także przez Internet. Wówczas dokumenty przekazujemy w formie elektronicznej w plikach JPG, PDF lub TIFF. Ogromną zaletą jest to, że wszystkie kontakty z biurem odbywają się drogą poczty e-mail bądź strony internetowej.

 Usługi rachunkowe obejmują m.in. obsługę finansowo – księgową, a to oznacza prowadzenie ewidencji ryczałtowych a w ramach tego: ewidencja podatków od towarów i usług, obsługa pracowników, rozliczenie podatkowe z Urzędem Skarbowym i ZUS. A następnie prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów (ewidencja kosztów i przychodów, ewidencja środków trwałych), prowadzenie ksiąg handlowych (sporządzanie raportów miesięcznych i rocznych, rozliczenie właścicieli).

Usługi rachunkowe (Wrocław nie jest tu wyjątkiem) to także fachowa porada kompetentnych pracowników, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. A klienci ceniący wygodę i potrzebujący wglądu do swoich danych, mogą je uzyskać w trybie on-line.

Comments are closed.

Advertisement
  • Jakie branże zarabiają w Polsce najwięcej?

    Jak wiadomo w Polsce da się zarobić, ale koniecznym będzie zdecydować się na odpowiednią branżę oraz zawód. Wszystko co się wybierze będzie się w stanie odpowiednio wykorzystać w celach zarobkowych. Warto będzie się zatem zdecydować przykładowo na zawód informatyka, który doskonale będzie w stanie przynieść nam zarówno pieniądze, jak i satysfakcję z wykonywanego zawodu. Najważniejsze …
  • Do czego przygotowują studia ekonomiczne?

  • Karty kredytowe

    Karta kredytowa to inaczej  pożyczka na zawołanie i kredyt na zakupy, płatności. Jest nieoprocentowana ,lecz  do czasu. I nie  dla zapominalskich, choć bądz co bądz banki właśnie liczą na takich klientów.Karta kredytowa to inaczej tez pożyczka tylko w innej formie. To nie tylko kawałek plastiku;gdy otrzymujemy od banku kartę kredytową wtedy otrzymujemy limit gotówki którą …
Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031