Najlepsze nadstawki paletowe – Tefra Poznań

Tefra Poznań jest rodzinną firmą zajmującą się skupem oraz sprzedażą palet od 1993 roku. Ćwierćwiecze zdobywania wiedzy i doświadczenia obecnie owocuje długą listą klientów, z których można wymienić tak znane firmy jak: Lidl, Tesco, DPD czy Tetley. Wypracowana elastyczność firmy pozwala na indywidualne podejście do każdego klienta, a cierpliwi i wykwalifikowani pracownicy z chęcią pomagają podczas doboru konkretnych palet.

Tefra Poznań posiada bardzo szeroką ofertę sprzedażową oraz skupową, w której znajdziemy m.in.: palety jednorazowe, palety przemysłowe, palety drewniane czy europalety oraz nadstawki paletowe. Na terenie Poznania istnieje kilka firmowych miejsc skupu, co znacznie ułatwia klientom dowóz palet z Poznani i okolic.

Decydując się na firmę Tefra, można też liczyć na naprawę palet jednorazowych oraz przemysłowych czy dowóz palet w określone miejsce tylko w przypadkach niecierpiących zwłoki. Pracownicy Tefry nie ograniczają się jedynie do sprzedaży i skupu tych podstawowych palet, chętnie zajmą się wykonaniem nietypowego zamówienia, którego żadna inna firma się nie podejmie.

Nadstawki paletowe – co to?

Nadstawki paletowe są jednym z najprostszych i najbezpieczniejszych sposobów na zabezpieczenie towaru podczas transportu krajowego oraz międzynarodowego. Nadstawki paletowe zapewniają stabilność przewożonych materiałów, co jest bardzo ważne dla przewoźnika.

Na czym polega fenomen nadstawek? Otóż nadstawka to specjalnie skonstruowane ścianki, które montuje się na brzegach najzwyklejszej palety. Dobrze zamontowane ścianki dają pewność, że towar, który znajdzie się na palecie, na tej palecie zostanie od punktu początkowego do punktu końcowego transportu. Montaż nadstawek jest bardzo prosty i szybki, a ich konstrukcja pozwala na przechowywanie tam, gdzie nie ma zbyt wiele nadprogramowego miejsca.

Aby jeszcze bardziej zabezpieczyć towar, można użyć specjalnego wieka, dzięki czemu całość zamknięta zostanie w skrzyni. Nadstawki paletowe posiadają zawiasy, które pomagają w dostosowaniu ich do palety oraz do towaru, który ma zostać na niej przewieziony. Łatwe składanie nadstawek działa korzystnie na ich przechowywanie, zwłaszcza, kiedy nie ma na nie zbyt dużo miejsca.

Nadstawki paletowe Tefra

Tefra Poznań sprzedaje oraz skupuje nadstawki paletowe klasy I oraz klasy II. Nadstawki klasy I mają wymiary 1200 mm x 800 mm x 200 mm i najlepiej sprawdzają się na paletach EURO. Ponadto są one używane, ale nieuszkodzone, jasne i czyste. Nadstawki klasy II Tefra mają identyczne wymiary jak klasy I, również są używane, nieuszkodzone i czyste.

Różnią się jedynie kolorem, gdyż są szare, a nie jasne, jak nadstawki klasy I. Nadstawki paletowe Tefra idealnie sprawdzają się jako zastępstwo pudeł kartonowych. Dzięki nadstawkom można dużo lepiej wykorzystać powierzchnię użytkową palety.

Więcej informacji na stronie: https://www.tefra.com.pl/nadstawki-paletowe/