Kryzysowa ekonomia strategiczna

18

Kryzysowa ekonomiaDzisiejsza sytuacja jaka rozgrywa się na międzynarodowych arenach ukazuje nam że nawet największe korporacje ulegają w bardzo szeroko rozumianym stopniu sytuacją jakie mają miejsce na międzynarodowych rynkach. Z czego to wynika niestety z pewnych zależności, tak jest od wieków i na wieki z pewnością jeszcze pozostanie. W naszym kraju także wiele zagranicznych przedsiębiorstw postawiło na rozwój, budowanie fabryk, specjalistycznych firm, powstawały miejsca pracy. Niestety zachwianie całością Unijnych pozycji sprawiło że wiele działalności niestety nie miało możliwości utrzymania się, opłacalność biznesu staje pod znakiem zapytania, więc zazwyczaj odłącza się pewne mniejsze firmy wykonujące pewną część powierzanych obowiązków, natomiast stawia się na inne przejmujące zlecenia. Strategia staj esie głównym czynnikiem działania, poświecenie czegoś, aby mimo wszystko ostać się na rynku. Pozycje buduje się latami, niestety stracić ją można w ułamku sekundy co doprowadza do dość drastycznych zmian jełkie dotykają także nasz kraj.

Comments are closed.

Advertisement
  • Pożyczka dla zadłużonych przez internet

  • Księgowość

    W okresie transformacji ustrojowej w Polsce wiele zawodów zaczyna należeć do przeszłości, inne natomiast przeżywają swój wielki rozwój. Taki okres niesamowitej prosperity ma przed sobą księgowość. Lublin, Poznań, Wrocław czy Białystok ten zawód jest bardzo ceniony. Specjaliści w tej dziedzinie są pilnie poszukiwani przez wiele renomowanych firm. Mogą też liczyć na dobre zarobki. Przed specjalistami …
  • Zarabianie na walucie

    Wiele osób podejmuje taką działalność, jak obrót walutą. Czy da się w ten sposób zarobić? Czy wymiana waluty to naprawdę dochodowy interes? Okazuje się, że w wielu przypadkach możemy zarobić na tym nawet dość znaczne sumy, pod warunkiem oczywiście, że potrafimy z głową zainwestować.  Jak zarobić na walucie?
Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« Maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930